Stałe komisje Rady Gminy 

 

 

Stałe komisje Rady Gminy

Komisja Budżetu, Finansów i Inwestycji

  1. Sylwia Miziniak - Przewodniczący komisji
  2. Janusz Papała - Członek komisji
  3. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  4. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  5. Ottenbreit Małgorzata - Członek komisji
  6. Dorota Młyńczak - Członek komisji
  7. Jerzy Puchacz - Członek komisji
  8. Michał Klin - Członek komisji
  9. Synowiec Władysław - Członek komisji
  10. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  11. Henryk Idaczyk - Członek komisji
  12. Edyta Wojtas - Członek komisji

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  1. Janusz Papała - Przewodniczący komisji
  2. Jerzy Szczerbik - Członek komisji
  3. Henryk Idaczyk - Członek komisji
  4. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  5. Dorota Młyńczak - Członek komisji
  6. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  7. Michał Klin - Członek komisji
  8. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  9. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  10. Małgorzata Ottenbreit - Członek komisji
  11. Andrzej Wawro - Członek komisji

Komisja Spraw Społecznych i Młodzieży

  1. Michał Klin - Przewodniczący komisji
  2. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  3. Jerzy Szczerbik - Członek komisji
  4. Dorota Młyńczak - Członek komisji
  5. Janusz Papała - Członek komisji
  6. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  7. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  8. Synowiec Władysław - Członek komisji
  9. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  10. Małgorzata Ottenbreit - Członek komisji
  11. Edyta Wojtas - Członek komisji

Komisja Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich
i Zagospodarowania Przestrzennego

  1. Dorota Młyńczak - Przewodniczący komisji
  2. Jerzy Szczerbik - Członek komisji
  3. Henryk Idaczyk - Członek komisji
  4. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  5. Janusz Papała - Członek komisji
  6. Marcin Kramarzewski - Członek komisji
  7. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  8. Małgorzata Ottenbreit - Członek komisji
  9. Sebastian Cichoń - Członek komisji
  10. Michał Klin - Członek komisji
  11. Justyna Kołodziej-Dudek - Członek komisji
  12. Edyta Wojtas - Członek komisji

Komisja Rewizyjna

  1. Władysław Synowiec - Przewodniczący komisji
  2. Agnieszka Dobrzańska - Członek komisji
  3. Sylwia Miziniak - Członek komisji
  4. Dorota Młyńczak - Członek komisji
 

Liczba odwiedzin : 503
Podmiot udostępniający informację : Urząd Gminy Wisznia Mała
Osoba wprowadzająca informację : Tomasz Grzeliński
Osoba odpowiedzialna za informację : Tomasz Grzeliński
Czas wytworzenia: 2018-12-10 15:02:23
Czas publikacji: 2019-07-24 15:22:06
Data przeniesienia do archiwum : Brak